ORGANİZE çadır olarak çadır , mekan fabrika bölüm kapatma , pvc şerit kapı , hızlı otomatik kapı kamelya gibi çadıra dair ne varsa… çalışmalarımızı yılların verdiği tecrübe ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda fabrikanızın vb. ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!

Gaziantep ve çevre ilçelerdeki çadır, kamelya , tente , pvc şerit kapı , hızlı otomatik kapı, mekan kapatma , ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize 0533 965 62 06 numaralı telefondan ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Referanslar

Gelişmelerden Haberdar Olun

Ürün ve duyurulardan anında haberdar olmak için bültene kaydol.

Copyright © Organize Çadır Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

WhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara